Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Česky mluvící majitel!!! V ceně regionální karta Badkleinkirchheim.

Holiday Apartment KOLARNOCK stojí zcela samostatně vysoko na svahu (1000 mnm; žlutá šipka na fotografii) nad vesničkou Feld am See, na místě s dech beroucím panoramatickým výhledem na okolní dvoutisícovky a jezera dole v údolí. Dostanete se k němu po cca 2km jízdy po úzké, klikaté, místy příkře stoupající asfaltové cestě s úžasným výhledem. Tato část Feld am See se nazývá Rauth a naleznete zde jen řídce roztroušené statky, louky, pastviny a lesy. Cesta pak vede dále do rustikální vesničky Feldpannalm vysoko v horách (1500 mnm). Dům má zcela privátní přírodní zahradu /louku s terasou (markýza, košatý ořech), barbecue, ohništěm, a pro děti velkým pískovištěm, trampolínou, a houpačkami se žebříkem a klouzačkou.

Feld am See (750 mnm) je turisty velmi oblíbená vesnička na břehu jezera Brennsee a samém okraji národního parku Nockberge, nedaleko Bad Kleinkirchheim (1000 mnm), proslulého střediska Světového poháru v alpském lyžování s termálními lázněmi. Ve Feld am See je malý supermarket, tabák s poštovní sběrnou, hotelové restaurace s venkovními zahrádkami, 2 banky s bankomaty, pláž, půjčovna elektrolodí a šlapadel, tenisové kurty, malý obchod se sportovními potřebami a v něm půjčovna tenisových raket, kol a elektrokol, sportovní škola nabízející kurzy tenisu, jachtaření a windsurfingu, jízdárna na koních a rybí sádky (prodej čerstvých ryb, rybolov).   

V létě je oblast kolem Feld am See se svými horami a jezery rájem pro ty, kteří milují vysokohorskou turistiku, projížďky na horských, silničních a elektro kolech (půjčovny a nabíjecí stanice téměř v každém větším hotelu), vodní sporty (včetně jachtařského sportu, windsurfingu, potápění apod.), projížďky na koních (jízdárna ve Feld am See), tenis (bezpočet tenisových kurtů) a v neposlední řadě rybaření (buď na jezerech či přímo na rybích sádkách ve Feld am See). Navíc, na okraji Bad Kleinkirchheimu je vynikající golfové hřiště. V okolí je spousta turistických atrakcí pro celé rodiny a v letní a zimní sezóně se zde konají různé slavnosti, posvícení a koncerty pod širým nebem.

V zimě nabízí Feld am See poklidnou atmosféru, možnost bruslení buď na zamrzlých jezerech (upravují se) či na zimním stadiónu v nedalekém městečku Radenthein, a blízkost několika známých korutanských lyžařských středisek, z nichž nejbližším (cca 10 min. autem) a nejznámějším je lyžařská aréna Bad Kleinkirchheim/St.Oswald s cca 100 km perfektně udržovaných sjezdovek, včetně slavné Franz Klammer Abfahrt, na které se jezdí sjezd a super G Světového poháru. Je zde samozřejmě velké množství půjčoven lyží, ski servisů a lyžařských škol pro děti a dospělé. Třešničkou na dortu po skončení lyžování je pak relaxace v jedněch ze dvou termálních lázní (Römerbad, St. Kathrein) s vnitřními i venkovními bazény s teplotou vody kolem 34°C, saunami a různými druhy masáží.

Malý výčet toho, co nabízí blízké a vzdálenější okolí:

10 jezer vhodných ke koupání, vodní sporty a rybaření. Wildpark s živými i vycpanými zvířaty. Rybí sádky. Půjčovny kol včetně elektrických. Tenisové kurty. Golfová hřiště. Jízdárna. Národní park Nockberge s vysokohorskou panoramatickou silnicí a spoustou turistických tras. Termální lázně a 100 km sjezdovek ve známém lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim. Dalších 6 lyžařských středisek. Zřícenina hradu Landskron s panoramatickou restaurací přímo na hradbách. Mini Mundus – miniatury světoznámých staveb (včetně Staroměstské radnice v Praze). Starobylé městečko Gmünd. Údolí Maltatal s přehradou vystavěnou mezi 3000 m vysokými štíty hor a s nejvyšším korutanským vodopádem. Hora Dobratsch s panoramatickou silnicí a vyhlídkou zavěšenou vysoko nad údolím. Hora Gerlitzen, kde si můžete nejen dobře zalyžovat, ale též se proletět na paraglidu nad jezerem a prohlédnout si město Villach z výšky. Slovinské Julské Alpy s lyžařským střediskem Kranjska Gora a údolím řeky Soči. V létě by si pak žádný návštěvník neměl nechat ujít celodenní výlet spojený s koupáním v moři a ochutnávkou čerstvých mořských ryb ve slovinském pitoreskním městečku Piran (2,5 hod. autem). A ještě mnoho a mnoho dalšího.

Vybavení:

Apartmán (pro 1 až 4 osoby, cca 50 m²) se nachází v přízemí 2 patrového venkovského domu, a je zcela samostatný, s vlastním vchodem. Skládá se z ložnice (dvoulůžko), obývacího/jídelního pokoje (1-2 samostatná lůžka), koupelny s WC a prostorné chodby s kuchyňským koutem a lyžárnou. Oba pokoje a koupelna mají úžasné výhledy na hory a do zahrady. K dispozici jsou lůžkoviny, ručníky, toaletní papír, mýdlo na ruce, přípravek na mytí nádobí a kapsle do myčky, kuchyňské a jídelní nádobí, rychlovarná konvice a kávovar.

Připojení k internetu zdarma !      

Apartmán, stejně tak jako celý dům, je nekuřácký !

 

Stravování:

Apartmán je zcela vybaven pro vlastní stravování - kuchyňský kout s el. sporákem, troubou, lednicí a myčkou. Pitná voda pochází z horksého pramene a je velmi dobrá.

Cena za ubytování:

1 680,-/noc/apartmán

Cena zahrnuje: spotřebu teplé a studené vody a elektřiny, topení, používání veškerého vybavení apartmánu a zahrady, parkování u domu

Cena nezahrnujepobytová taxa 2,50Euro pro osoby starší 18let/den, poplatek za závěrečný úklid 17 Euro

  • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
  • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
  • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
  • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
  • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 10.06.2019 do 14.9.2019)

1 - týden: 47 Euro/dospělý     

25 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 5.4.-9.6.2019 a 15.9.-27.10.2019) 

1- týden: 41 Euro/dospělý, 21 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování