Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Vaše děti si užíjí spoustu atrakcí v Katschbergu či Rennwegu

Katschberg-Rennweg. Region pro rodiny s dětmi. Nabídka na úpatí „rodinné“ hory Katschberg sahá od turistických stezek upravených pro kočárky přes hlídání dětí až po fantastický vodní svět a wellness programy v rodinných hotelích.

Sílu a energii můžete pod horou Katschberg čerpat doslova na každém kroku. V těchto alpských výškách jsou pěší túry, jízda na kole, nordic walking nebo akční sporty obzvlášť zdravé. Katschberg nabízí 200 km turistických stezek, místní průvodce a útulné horské chaty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příroda & krajina

Rodinný region Katschberg-Rennweg leží u hlavního hřebene Taurů mezi Korutany a Salcburkem, u brány do národních parků Kärntner Nockberge a Vysoké Taury.

Katschberg je snadno dostupný, z tauernské dálnice A10 (Exit St. Michael nebo Rennweg) do lyžařské oblasti zbývá pouhých 5 km cesty!

Zajímavosti

Ať už v létě nebo v zimě - Katschberg-Rennweg nabízí řadu rekreačních možností. Také lehčí a namáhavé horské túry, účast na zájezdech Nordic Walking, nebo se rozhodnout pro krásný výlet na horském kole. Golfový nadšenci pak mohou využít možnost na golfovém hřišti, St Michael. Inline bruslaři najdou zábavu v bruslení v zábavním parku.

 

 

 

 

 

 

 

  • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
  • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
  • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
  • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
  • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 10.06.2019 do 14.9.2019)

1 - týden: 47 Euro/dospělý     

25 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 5.4.-9.6.2019 a 15.9.-27.10.2019) 

1- týden: 41 Euro/dospělý, 21 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování