Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Fotogalerie není k dispozici

Thermální lázně Bad Kleinkirchheim jsou střediskem rakouských Korutan v pohoří Nockberge. Díky svým thermálním pramenům a zároveň horskému prostředí se staly vyhledávaným a světoznámým centrem vhodným k návštěvě po celý rok.

Zima v Bad Kleinkirchheim

Lyžařská oblast nad lázeňským střediskem se rozkládá v nadmořské výšce 1100 – 2055 m n.m. a čítá přes 90 km sjezdových tratí všech obtížností. Tvar podkovy zaručuje rychlou dostupnost z celého údolí, většina ubytovacích kapacit se nachází v těsné blízkosti údolních stanic lanovek a vleků. Zaručuje jistotu sněhu díky lesnímu porostu a téměř 100% tratí je vybaveno více jak 350 sněhovými děly.

Ve vyšších polohách nechybí také otevřené terény a prostorné pláně, v nižších polohách dětské lyžařské školy. Nedaleký Döbriach s nabídkou cenově přístupného a velmi kvalitního ubytování nabízí slevy na skipasy a vstupy do lázní v Bad Kleinkirchheimu a rychlé spojení s lyžařskou oblastí. BKK, to je rychlá dostupnost z ČR po dálnici Salzburg – Villach a kombinace zimní dovolené na lyžích ve spojení s koupáním v thermálních lázních.

 • Lyžařský areál BKK (45 km sjezdovek, 27 lanovek a vleků)
 • Lázeňské prostředí pod horami pohoří Nockberge
 • Obnovené lázně Römerbad na 4000 m2 a relaxace v lázních St. Kathrein
 • Běžecké tratě v délce téměř 60 km
 • Upravené turistické zimní cesty v délce 40 km
 • Nejdelší sjezd Fiss K Franz Klammer 4,2 km – výškový rozdíl 1000 m
 • Tzv. Ski Wellness Wochen (lyžařské wellness týdny) každý rok na jaře = zdarma skipas + 50% sleva na vstup do thermálních lázní
 • Skipasy kombinovatelné se vstupem do lázní

Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim (1100 m – 2055 m) nabízí přes 100 km upravených korutanských sjezdových tratí a 57 km běžkařských stop. Leží v oblasti Nockberge a rozkládá se na kopcích nad lázeňským městečkem  Bad Kleinkirchheim a  menším střediskem St. Oswald. Svým hostům nabízí kvalitně upravené a zasněžené tratě, a to především díky 800 sněhovým dělům – 97% tratí je uměle zasněžováno. Toto velmi pěkné středisko nabízí snad vše – dlouhé údolní sjezdy, rozmanité sjezdové tratě a hospůdky, které lákají své hosty k příjemnému posezení a odpočinku během lyžování. V rámci střediska mají lyžaři k dispozici 2 závodní tratě, trať s měřenou rychlostí, tratě s boulemi a carvingové tratě. V Bad Kleinkirchheimu jsou zároveň i termální  lázně, St. Kathrein a lázně Römerbad, které lyžaři využívají jako příjemnou relaxaci po celodenním lyžování. Vzdálenost střediska od Brna je asi 500 km.

WWW stránky střediska / provozovatele

www.badkleinkirchheim.at

 • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
 • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
 • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
 • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
 • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 10.06.2019 do 14.9.2019)

1 - týden: 47 Euro/dospělý     

25 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 5.4.-9.6.2019 a 15.9.-27.10.2019) 

1- týden: 41 Euro/dospělý, 21 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování