Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Apartmány Turracherhöhe / Turrach

Apartmány Turracherhöhe leží na břehu jezera Turrachersee ve výšce 1763 m n.m. Středisko Turracherhöhe leží na pomezí rakouských zemí Korutany a Štýrsko obklopené pohořím Nocberge.  Malebné hory a jezera Turrachersee, Schvarzsee a Grünsee nabízí výbornou  možnost pro pěší turistiku, lanovkou Kornockbahn vyjedete až do výše 2205 m n.m., horolezectví a horskou cykloturistiku. Díky čistému ovzduší je místo je ideální pro pobyt alergiků. Od května do listopadu je Turracherhöhe ve výšce 1800 m n.m. ideálním místem pro dovolenou na horách a přesto u jezera.  A také největší rakouský borovicový les kde stojí také 1000 let staré stromy a pálí zde vlastní Zirbenschnaps neboli šiškovici. V zimě lyžaři ocení polohu přímo u lanovky ve skiareálu a lyžařskou školu hned u apartmánového domu.

Lyžování:

Noblesní lyžařský areál ležící v alpském průsmyku se rozkládá ve výšce 1390 – 2200 m n.m. na rozhraní Štýrska a Korutan. http://www.turrach.cz/

Lyžařský areál Turracherhöhe (40 km sjezdovek, 14 lanovek a vleků)

 • Funpark u lanovky Wildkopf
 • Běžecké tratě v délce téměř 24 km
 • Večerní lyžování
 • Bruslení na jezeře
 • Upravená sáňkařská dráha Nocky Flitzer na Sonnenbahn
 • Metaná
 • Jízda koněspřežním zasněženou krajinoo

Ubytování v apartmánech Turracherhöhe mají nárok na zlevněný 2-denní skipas!!!

 

Vybavení:

celkem 16 apartmánů v rustikálním stylu, nově zařízené, v areálu je restaurace, sportovní obchod, boutique, bankomat, kadeřník. V hotelu Seehotel Jägerwirt (cca  10min chůze od hotelu) mohou klienti využívat vnitřní bazén, saunu, kosmetiku, masáže-nutná rezervace, tenis za poplatek.

Apartmány:

Apartmán typu A pro 2-4 osoby (cca 48m²): vestibul, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a jídelním koutem, kuchyň s el.sporákem, troubou, myčkou, lednicí s mrazákem, kávovarem,  koupelnou/WC, balkon, topení, dvoulůžkový pokoj, SAT/TV, telefon.
Apartmán typu B pro 4-6 osob (cca 73m²): vestibul, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a jídelním koutem, kuchyň s el.sporákem, troubou, myčkou, lednicí s mrazákem, kávovarem, kávovarem, koupelnou/WC, balkon, topení, 1 dvoulůžkový pokoj, ložnice s dvoulůžkem, SAT/TV, telefon.

Pro děti:

Dětský dobrodružný svět „Nockyś AlmZeit“ –hry a atrakce, nová nabídka pro rodiny s dětmi, letní alpská sáńkařská  dráha „Nocky Flitzer“ dlouhá 1580m vás proveze z výšky 2000m n. m. dolů do údolí přes louky a lesy. Přistýlka možná za poplatek: €5/den zahrada, dětské hřiště , gril

Cena obsahuje:

vodu, používání vysavače, kávovar, povlečení, jídelní servis, nádobí

Poplatky na místě:

závěrečný úklid apartmánu (App. A /€60, App. B/€80), elektrika a topení (€0,25/kWh), místní taxa (€2/den pro osoby starší 14 let), donáška pečiva

Proč jet právě sem:

*dětský dobrodružný svět
*turistika, cykloturistika

     

Ceny pro léto 2016 na vyžádání.

 • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
 • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
 • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
 • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
 • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 7.6.2020 do 12.9.2020)

1 - týden: 48 Euro/dospělý     

26 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 3.4.-6.6.2020 a 13.9.- 1.11.2020) 

1- týden: 43 Euro/dospělý, 22 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování