Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Firemní adresa - sídlo:

CA Korutany tour

Ing. Markéta Wasserbauerová - CA Korutany tour
IČ: 72070005
580 01 Havlíčkův Brod
Šmolovy 222

telefon: +420 775 215 836

Zapsána v Živnostenském rejstříku, č.j. :ZUHB/891/2011/Ru/4.

e-mailové adresy:

marketa.wasserbauerova@seznam.cz


Zvětšit mapu

Vážení a milí cestovatelé, drazí klienti,

Cestovní agentura Markéta Wasserbauerová- CA Korutanytour byla založena v roce 2010. Mým záměrem je internetová nabídka pobytů s vlastní dopravou výhradně v nejjižnější rakouské spolkové zemi Korutanech, kde mám dlouholetého a spolehlivého partnera, s kterým spolupracuji.

Celé Korutany navštěvujeme s rodinou již několik let a velmi jsme si tuto destinaci oblíbili nejen pro její překrásnou přírodu, alpské štíty, jezera a termály, ale rovněž díky obrovské vstřícnosti a srdečnosti místních majitelů rodinných penzionů a hotýlků.
Využívám při své činnosti vlastního poznání a mám maximální zájem na tom, aby byl klient spokojený. Proto mě těší, že jsem až dosud nemusela řešit žádnou reklamaci.

Cestovní agentura Markéta Wasserbauerová - CA Korutanytour je mé hobby, kterému se věnuji po zaměstnání. Upřednostňuji spokojenost a pohodu klientů, a  proto i ceny ubytování odpovídají  této mé filozofii. Je mým potěšením podělit se o to, co jsme sami s rodinou poznali.

Pro letošní léto jsem pro Vás přichystala rozmanitou nabídku apartmánů, penzionů a rodinných hotelů, s kterými mám dobrou osobní zkušenost. Na další sezónu mám připravenou  nabídku rozšířenou o další možnosti ubytování v kempech s nadstandardním vybavením s možností různého typu ubytování. Dále budu rozšiřovat nabídku o ubytování v tradičních rakouských usedlostech a chalupách.

Na závěr Vám přeji, aby Vám vaše dovolená vyšla minimálně tak, jak si přejete a abyste se rádi do Korutan rádi vraceli stejně jako já s rodinou!

  • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
  • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
  • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
  • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
  • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 7.6.2020 do 12.9.2020)

1 - týden: 48 Euro/dospělý     

26 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 3.4.-6.6.2020 a 13.9.- 1.11.2020) 

1- týden: 43 Euro/dospělý, 22 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování