Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Užijte si turistiku v přírodní aréně Nassfeld

Korutanská přírodní aréna Nassfeld-Hermagor-Pressegger See, Lesachtal, Weissensee. Tolik nádherných hor, tolik výšin zalitých sluncem. Víc než 1 000 km turistických stezek a tematických okruhů – to už máte opravdu z čeho vybírat.

Příroda & krajina

Od rovinatého jezerního fjordu až po skalnatý horský vrchol, od hustého zeleného lesa až po bezpočet horských pastvin. Celkem 26 tematických okruhů dělá z tohoto slunečního regionu opravdový tematický turistický park pro rodiny i věčně mladé turisty.

Cyklistům na trekkingových a horských kolech se v korutanské přírodní aréně otevírá zcela nová dimenze. Naprostá volnost na 150 km cyklistických stezkách a 800 km značených trasách pro horská kola garantují nezapomenutelnou dovolenou na kole.

Zajímavosti

Středisko plné jezer a nádherně čisté přírody láká své návštěvníky k aktivně strávenému pobytu i k odpočinku. Pro nespočet aktivit je Nassfeld Hermagor vhodný pro rodiny s dětmi i pro nadšené sportovce.

Nassfeld-Hermagor nabízí vyžití pro každého - pro cyklisty, pěší turisty, nordic walking a běžce, jsou zde připraveny značené trasy všech náročností.
Na vodní milovníky zde mimo koupání a potápění v jezerech čeká také rafting, kajaky, canyoning, river tubing...

Pro nevšední zážitky nezapomeňte navštívit NTC Park. Středisko Nassfeld-Hermagor je, dá se říci, hlavním městem špeku. Každoročně se v Hermagoru konají slavnosti gaitalského špeku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
  • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
  • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
  • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
  • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 7.6.2020 do 12.9.2020)

1 - týden: 48 Euro/dospělý     

26 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 3.4.-6.6.2020 a 13.9.- 1.11.2020) 

1- týden: 43 Euro/dospělý, 22 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování