Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Objevte nedotčenou přírodu Národního parku Vysoké Taury

 

Národní park Vysoké Taury, největší chráněná krajinná oblast v Alpách a jedna z vůbec nejkrásnějších krajin na Zemi, čeká na to, až bude znovu objevena.

 

Příroda & krajina

  • Nedotčená příroda. Tichá údolí. Křišťálově čistá horská jezera, kvetoucí louky. Ledovcové potoky a vodopády. Supi, kozorožci a svišti. V prázdninovém regionu Národní park Vysoké Taury se příroda ukazuje ve své nejkrásnější rozmanitosti.
  • Horský svět Vysokých Taur, nejjižnější část Salcburska, vás zve na dovolenou mimo všední dny. Dříve hraniční val mezi severem a jihem, kterým procházeli obchodníci po takřka neschůdných stezkách, neztratil ani do dnešních dnů nic ze své fascinace. Mezi 800 a 3.800 m n.m. na zemi, ve vodě a ve vzduchu vám Národní park Vysoké Taury splní všechna prázdninová přání!
  • O nezapomenutelné prázdninové dny se postará 19 míst. Ať už je to pěšky, na kole nebo na koni, s rybářským prutem, golfovou holí, padákem nebo v plavkách – Národní park nabízí mnoho možností, jak jej objevit. Letní požitek zde nezná hranic.
  • Každý milovník přírody, který chce být zasvěcen do tajemství regionu, by měl absolvovat napoprvé zdarma vedenou vycházku s rančery Národního parku. Zde si přijdou zcela na své horolezci, turisté, rodiny i outdooroví nadšenci.

Zajímavosti

Do parku patří také nejvyšší vrchol Rakouska, Großglockner a velkolepé Krimmlské vodopády

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
  • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
  • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
  • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
  • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 7.6.2020 do 12.9.2020)

1 - týden: 48 Euro/dospělý     

26 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 3.4.-6.6.2020 a 13.9.- 1.11.2020) 

1- týden: 43 Euro/dospělý, 22 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování