Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Aktivní dovolená v Oberdrautal

Trošku ve stínu známých horských "osobností" jako Grossglockner, Ankogel nebo Dolomity Lienzer se tyčí do nebe vrcholy pohoří Kreuzeckgruppe a Gailtalské Alpy. Tato málo známá horská oblast na západě Korutan nabízí spoustu možností, jak ji například pěšky prozkoumat a objevit pravou "pomalost". Fascinace z takzvané "pomalé dopravy" chytí každého za srdce. Vlastní nohy jsou ideální prostředek pohybu, aby člověk opustil horečnatý shon všedního dne, uklidnil se a ponořil se do světa sebepoznání a požitku.

Požitek má mnoho společného s pomalostí. Pomalost je v našem rychle se měnícím světě pravý luxus. Z tohoto důvodu je outdoorový park Oberdrautal skutečným luxusním zbožím - umožňuje přechod do světa pomalosti tak pohodlně jako se jen dá. Ať už je to pěší turistika, horolezectví, jízda na kole, nebo plavení se na kanoi. Daleko od masového turismu nabízí outdoorový park Oberdrautal na ploše skoro 500 km ² všechny outdoorové sporty - podle toho, zda si chcete odpočinout nebo zapotit se, zda hledáte odpočinek nebo dobrodružství, samotu nebo společnost.

Každý se může rozhodnout jít na vlastní pěst, nebo si vybrat z množství programů s průvodci - od půldenních až po vícedenní nabídky - a poznat společně s outdoor-vými odborníky přírodu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Příroda & krajina

Čerstvý vzduch, široko daleko žádný průmysl, nedotčená příroda, příjemní hostitelé a napínavá a pestrá nabídka outdoorových aktivit. Tak to je Obere Drautal, horní část Drávského údolí.

 

 

 

 

 

 

 

Zajímavosti

Je vsazené mezi tzv. Tyrolskou bránu a Sachsenburský průsmyk. Leží v něm 8 idylických rekreačních komplexů, které návštěvníkům nabízejí stejnou měrou zážitky, napětí i relaxaci. Outdoorový park má pro každého něco. Můžete tak šplhat na strmé vrcholky hor, vydat se na pohodový rodinný výlet na některou z prosluněných horských pastvin, užívat si vody v podobě výletu na kánoích nebo vyrazit na kole podél Drávy.

  • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
  • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
  • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
  • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
  • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 7.6.2020 do 12.9.2020)

1 - týden: 48 Euro/dospělý     

26 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 3.4.-6.6.2020 a 13.9.- 1.11.2020) 

1- týden: 43 Euro/dospělý, 22 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování