Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Pohoří Nockberge vás uchvátí svými vyhlídkami a pohostiností

Bad Kleinkirchheim a Turracher Höhe. Nádherné vyhlídky slibují mírně zvlněné vrcholky v národním parku Nockberge. Na hosty čekají nefalšované horské chaty a vinné sklípky s vydatnou svačinou a typickou korutanskou pohostinností. V mžiku načerpáte nové síly a zapomenete na stres všedního dne

 

 

 

 

 

 

 

 

Příroda & krajina

Léto v horách: Užijte si pěší turistiku v národním parku Nockberge, jízdu na horském kole, lahůdky místní kuchyně nebo se odreagujte na zdejších četných golfových hřištích. Léto v Bad Kleinkirchheimu je rozmanité

Nádherné vyhlídky slibují mírně zvlněné vrcholky v národním parku Nockberge. Na hosty čekají nefalšované horské chaty a vinné sklípky s vydatnou svačinou a typickou korutanskou pohostinností. V mžiku načerpáte nové síly a zapomenete na stres všedního dne.

Okolní členitá krajina přímo vybízí ke sportu ve všech podobách. Bad Kleinkirchheim, ležící v nadmořské výšce 1100 m n.m., je jedním z hlavních východiskových bodů na túry v nedalekém pohoří Nockberge, jež v porovnání se skutečnými alpskými štíty svými holými nebo mírně zalesněnými vrchy jsou jen „noky“ (Nockberge = Knedlíčkové hory?), přesto pěším i cyklistům (dohromady je v okolí Bad Kleinkirchheimu přes 1 000 km značených stezek a cyklotras) umí dát zabrat, vždyť nejvyšší vrcholy dosahují nadmořskou výšku přes 2400 m.

Zajímavosti

Bad Kleinkirchheim - přírodní klenot Korutan - Malé lázeňské městečko a současně i vyhledávané lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim leží v rakouské spolkové zemi Korutany (Kärnten). Přestože má sotva 2 tisícky stálých obyvatel, během sezóny se tento počet zdesetinásobí. I když pojem sezóna je v tomto případě více než relativní, neboť městečko žije z cestovního ruchu po celý rok. A má na to všechny předpoklady.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
  • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
  • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
  • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
  • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 7.6.2020 do 12.9.2020)

1 - týden: 48 Euro/dospělý     

26 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 3.4.-6.6.2020 a 13.9.- 1.11.2020) 

1- týden: 43 Euro/dospělý, 22 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování