Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Aktivní dovolená v údolí Liesertal a Maltatal

Dovolená všude, kam oko dohlédne. Nebo kam při zimní túře chcete dojít… Takže zapomeňte na všední den a vydejte se do údolí Liesertal a Maltatal. Liesertal a Maltatal. Údolí jako stvořené pro rodiny s dětmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Příroda & krajina

Tam, kde krajina přímo volá po tom, abychom v ní trávili dovolenou, tam, kde se duch i tělo bez námahy poddávají přirozenému rytmu krajiny, se z odpočinku a relaxace stává pohodový prožitek utvářený okolní přírodou. Tam, kde máme možnost při sportování poznat lépe sami sebe a kde dobrodružství nikdy nekončí, se nabídka sportovního vyžití stává pro celou rodinu zcela novým zážitkem. To největší pro ty nejmenší: hra, zábava i napětí.

Zajímavosti

Údolí Liesertal a Maltatal nabízejí všechno, co může být pro rodinnou dovolenou zajímavé. Bezpočet atrakcí pro zajímavé trávení volného času přibližuje malým, středním i těm velkým přírodu formou hry a prostřednictvím sportu, a dovolená s rodinou se díky nim stane jedinečným zážitkem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
  • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
  • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
  • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
  • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 7.6.2020 do 12.9.2020)

1 - týden: 48 Euro/dospělý     

26 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 3.4.-6.6.2020 a 13.9.- 1.11.2020) 

1- týden: 43 Euro/dospělý, 22 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování