Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Speciality z údolí Lavantal čekají jen na vás

Tam, kde se kdysi nacházelo jezero, protéká dnes údolím řeka Lavant. Na výletě do nejvýchodnější části Korutan Vás budou provázet šumění vody, dech přírody a vůně kvetoucích luk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příroda & krajina

V rodinném regionu Lavantal zažijete čistou přírodu daleko od masové turistiky. K pohybu ve volné přírodě Vás zve na 500 km udržovaných turistických cest upravených pro rodiny s dětmi, které vedou až do výšky 2 100 m nad mořem. Doplňuje je ještě 500 km značených cyklotras a kolem 350 km rodinných cyklistických stezek.

Zajímavosti

Postaráno je i o kulinářské prožitky: místní odrůda Matčina jablka, tzv. lavanttalské banánové jablko, které si můžete utrhnout přímo ze stromu, výběr salámů a sýrů servírovaný na dřevěném prkénku a k tomu sklenice jablečného moštu - to jsou jenom některé z delikates, které Vám zpříjemní dovolenou v Lavantském údolí. Ti, kteří se více zajímají o kulturu, budou moci obdivovat hned dvě skvostné památky – benediktinský klášter svatého Pavla, označovaný jako korutanská klenotnice, a zámek Wolfsberg, který se majestátně rozprostírá nad městem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
  • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
  • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
  • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
  • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 7.6.2020 do 12.9.2020)

1 - týden: 48 Euro/dospělý     

26 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 3.4.-6.6.2020 a 13.9.- 1.11.2020) 

1- týden: 43 Euro/dospělý, 22 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování