Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Přírodní koupání - to je Klopeiner See

Klopeiner See – jižní Korutany. Nefalšované a intenzivní. Ponořte se do některého z nejteplejších jezer v Rakousku a užijte si dovolenou plnou nevšedních dobrodružství. Jedinečný zážitek z vody a na vodě Vás čeká v sedmi jezerech a fantastických přírodních památkách. Plavání, potápění, koupání, surfování, rybaření a obdivování – s takovou skvělou nabídkou nebude mít dlouhá chvíle šanci.

Příroda & krajina

Klopeiner See je jedno z nejteplejších jezer v Evropě . Nachází se v Rakousku . Leží v jižní části země, v Korutanech, v okrese Völkermarkt, u města Sankt Kanzian . Klopeiner See zaujímá rozlohu cca 1,1 km ² a maximální hloubka dosahuje až 48 m. V jezeře žije na 15 druhů ryb. Klopeiner See má nádherně čistou vody, která má teplotu v letních měsících až 28° Celsia. Díky tomu patří Klopeiner See k nejteplejším jezerům v celé Evrop. Klopeiner See se nalézá v krásné přírodě.

Okolí je vhodné pro pěší turistiku, golf, tenis, jízdu na koních, jízdu na bobové dráze nebo na kolech. Je zde preš 1200 km cyklostezek. V jezeře je možno se koupat, ale také potápět, surfovat a rybařit. Okolí jezera Klopeiner See nabízí mnoho restaurací, hospůdek a širokou možnost ubytování.

 

 

 

 

 

Zajímavosti

Oblast kolem jezera Klopeiner See se nachází v jižní části Korutan, cca 15 km východně od Klagenfurtu. Je ideálním místem ke strávení dovolené s přáteli, nebo s rodinou. Teplota nádherně čisté vody dosahuje v měsících červen – srpen teplot až 28 °C a patří tak k nejteplejším jezerům Rakouska, resp. Evropy. Krajina láká na pěší turistiku, nordic walking, golf, tenis, popř. jízdu na koních, potápění, surfování, rybaření, jízdu na bobové dráze, popř. využít místní cyklostezky a trasy pro horská kola a in-line brusle.

 

$

  • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
  • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
  • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
  • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
  • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 7.6.2020 do 12.9.2020)

1 - týden: 48 Euro/dospělý     

26 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 3.4.-6.6.2020 a 13.9.- 1.11.2020) 

1- týden: 43 Euro/dospělý, 22 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování