Přeskočit hlavičku a navigaci.
Dlouhodobě prověřené
hotely a penziony
Ubytování a služby
za zajímavé ceny
Osobní zkušenosti
a 100% spokojenost

Luxusní 4* hotel se nachází v regionu Thermenresort  Warmbad Willach, na klidném místě, na úpatí hory Gerlitzen, obklopený zelení a je ideální jak pro rodiny,  tak pro obchodní cestující. Je vzdálený cca  900m od veřejných termálních a asi 3km od centra Villachu. Hotel stojí v srdci Korutan a nabízí kombinaci mírného klimatu, středomořské atmosféry a korutanského pohostinství - Familienresidenz je víc než jen hotel - je to kus domova.

Vybavení:

restaurace,lobby, recepce, bar, letní terasa, 3  výtahy, vhodné pro handicapované občany, zimní zahrada, internet za poplatek, vnitřní bazén (7x4m), fitness, sauna zdarma, solárium (€6,5),  parní komora, infračervená kabina  a masáže za poplatek, oddechová místnost s lehátky, sluneční lehátka, podzemní garáže (€3,5/noc) , parkování před objektem zdarma.

Pokoje:

70 dvoulůžkových  pokojů (22m²), které jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, telefonem, fénem, radiem, kabelovou nebo SAT TV a minibarem. Rodinné pokoje (54m²  pro 2-4 osoby + 1 dítě) mají obývací pokoj s rozkládací pohovkou a přistýlkou a  ložnici  s dvoulůžkem o rozměru 1,5 běžného lůžka , dále malý kuchyňský kout a balkon nebo terasa

Stravování:

More Inclusive -rozšířená polopenze, snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech se salátovým bufetem, nápoje k večeři mezi 19:00 – 21:00 – místní pivo, víno, nealko nápoje.

Pro děti:

v ceně je zahrnuta péče o děti  od 3 do 12 let (červenec až srpen) 5x týdně, 4 hodiny denně  v Mini-Residenz, dětské telefony a přistýlky, hřiště  €3,5/noc, dětské menu, židličky. Za poplatek na místě dětské balíčky, dětská kola a hlídaní dětí.

Sport a volný čas:

1x týdně turistické výlety s průvodcem (červenec až srpen), stolní tenis, půjčovna jízdních kol. Do okruhu 1 km najdete tenisový tábor, golfovou akademii, vnitřní jízdárnu a squash. Trochu dál leží jezera ke koupání Faaker See (8 km), Ossiacher See (8 km) a Wörthersee (10-20 km). S letní Korutanskou  kartou lze navštívit   řadu muzeí, horské lanovky,  výlety parníkem po jezerech.

 

Proč jet právě sem:

*rozšířená polopenze
*ideální poloha k výletům v oblasti Korutanských jezer

Ceny pro léto 2016 na vyžádání.

   
  • Čistá příroda, jezera a řeky, 2 národní parky a nejvyšší hora Rakouska Grosglockner.
  • Vyzkoušené rodinné hotely a penziony, ze kterých si vybere opravdu každý klient.
  • Vybavenost pro aktivní trávení volného času ve formě turistiky, cyklistiky nebo termálních lázní.
  • Zábava pro malé i větší děti v podobě více něž 100 výletních cílů
  • Opravdu podrobné informace o okolí a možnostech každého hotelu a penzionu.

Korutanské regiony

Korutanské regiony

Korutanská karta

Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.

Dávejte pozor na maskotka!

Podle veselého maskotka „KäCa“ poznáte, že se jedná o jeden z 53 korutanských výletních cílů, které jsou zvláště přátelské vůči rodinám.

Ceník hl. sezóna (platnost od 7.6.2020 do 12.9.2020)

1 - týden: 48 Euro/dospělý     

26 Euro/dítě ( 2004 - 2012)    

Ceník vedlejší sezóna (platnost 3.4.-6.6.2020 a 13.9.- 1.11.2020) 

1- týden: 43 Euro/dospělý, 22 Euro/dítě (2004-2012)

Malé děti (do 6 let)  celkem 3 děti v doprovodu 2 platících zdarma!
Korutanskou kartu obdržíte u více než 140 výdejních míst v celých Korutanech. U mnoha ubytovacích zařízení dostanete Korutanskou kartu po délku vašeho pobytu dokonce zdarma jako přídavek!

Ostatní možnosti ubytování